miniatura

 

 

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę"

 

 

Długą drogę przeszli nasi uczniowie - Izabela Różycka i Hubert Zys, zanim otrzymali nagrody.

 

Najpierw odbyły się eliminacje szkolne. Wzięło w nich udział 18 osób, które osiągały dotychczas najwyższe wyniki z matematyki.

W kategorii KOSZYK I: Klaudia Sambur, Klaudia Bazan, Monika Ćwiertnia, Angelika Jaskuła, Kamila Kokosza, Michał Mydłowiecki, Jagoda Pietrachowska, Katarzyna Radziszewska, Izabela Różycka, Marcel Warszawa.

W kategorii KOSZYK II: Łukasz Jackiewicz, Grzegorz Konwant, Dominik Pyciak, Jarosław Spyrka, Sebastian Wójcik, Paulina Mystek, Hubert Zys.

 

Szkolna komisja konkursowa wyłoniła dziewięciu najlepszych uczestników. Wówczas rozpoczęła się cieżka praca. Rozwiązywanie zadań, ćwiczeń to nielada wysiłek umysłowy.

 

Potem był etap powiatowy w Busku Zdroju. Wzięło w nim udział 80 uczniów z następujących szkół: I Liceum Ogólnokształcące w Busku Zdroju, Liceum Ogólnokształcące w Kazimierzy Wielkiej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr.1 w Busku Zdroju, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku Zdroju, Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Busku Zdroju oraz Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach.

 

Na koniec najprzyjemniejsza część - rozdanie nagród, które odbyło się 14 czerwca w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia i Doradztwa Zawodowego Nauczycieli w Busku Zdroju. 

 

zdj
III Turniej Matematyczny - rozdanie nagród - galeria
Joomla templates by a4joomla