miniatura

Na zdjęciu ekipa Szkolnego Klubu Filmowego w komplecie – jest sobota 16 kwietnia, godzina 9 rano i właśnie minęło 11 GODZIN odkąd jesteśmy w kinie!

 

Z oryginalnej propozycji maratonu filmowego „Noc Batmana” skorzystało 18 osób z klas: I TUF, I TE, II TI, III TI, IV TUiSEO oraz IV TI. W repertuarze znalazły się cztery filmy przenoszące w mroczny świat z kultowych komiksów: "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" (zaledwie dwa tygodnie po premierze) oraz pełna trylogia Mrocznego Rycerza Christophera Nolana: "Batman - Początek", "Mroczny Rycerz" oraz "Mroczny Rycerz powstaje".

Pierwszy seans rozpoczął się w krakowskim Multikinie 15 kwietnia po godzinie 22, zaś podczas kolejnych 15 minutowych przerw obserwowaliśmy, jak noc przechodzi w świt. A jak daliśmy radę przetrwać 11 godzin w kinie? Niektórzy przymknęli oko na jednym lub dwóch filmach... inni przeciwnie, byli w swoim żywiole, zaskakując ciekawą dyskusją podczas przerw! Mam nadzieję, że maratony filmowe na stałe zagoszczą w kalendarzu naszego szkolnego klubu filmowego.

Opiekun: Sylwia Psica

Joomla templates by a4joomla