miniatura

Czas na relaks, bo od nauki odpocząć też trzeba. Gdzie? Najlepiej na świeżym powietrzu. Z kim? Najlepiej z rówieśnikami. Podczas dwudniowej wycieczki pan Łukasz Gądzik wraz z panem Jackiem Adamusikiem zorganizowali uczniom klas I TI, I TUiSEO oraz I TE wiele atrakcji.

 

W programie był m.in: spacer na Górę Parkową, paintball, zwiedzanie Krynicy Zdroju i rozgrywki piłkarskie na obiekcie KS Przełęcz Tylicz. Góra Parkowa to szczyt mający wysokość 741 m n.p.m. Park na jej stokach jest doskonałym terenem spacerowym znajdującym się właściwie w centrum miasta. Został założony w roku 1810 i do dziś zachował się pierwotny układ ścieżek. Wśród leśnych gęstwin nasi uczniowie  odnaleźli wiele ciekawych zabytków, a spacer pod górę był ogromnym wyzwaniem. Główną atrakcją wyjazdu był paintball. Wszyscy walczyli zacięcie.  Uczennice z klasy I TE: Barbara Sendek i Anna Nawrot też dały radę. Brawa dla opiekunów - pana Łukasza Gądzika i Jacka Adamusika, którzy również się nie poddali. Kolejna dawka ruchu na świeżym powietrzu to rozgrywki piłkarskie. Uczniowie nie byli jednak zmęczeni. Wieczorem wystarczyło im jeszcze sił na grę w bilarda i tenisa stołowego.  

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej na szkolnym kanale You Tube:

miniatura
Wycieczka - galeria
Joomla templates by a4joomla