miniatura

Regionalny konkurs wiedzy: „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy, Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach

 

Dnia 10 marca 2017r. uczennice klas: II Technikum Ekonomicznego - Barbara Sendek  i III Technikum Ekonomicznego - Izabela Różycka reprezentowały naszą szkołę na etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy pt: „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy, Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach.

Uczennice wykazały się dużą znajomością prawa pracy, za co otrzymały wyróżnienie i cenne nagrody. Dzięki współpracy z uczelnią szkoła uzyskała Stypendium Rektora Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach na rok akademicki 2017/2018. Granty zostaną rozdysponowane wśród tegorocznych maturzystów przez p. dyrektora Jacka Nowaka. Stypendium ma formę zwolnienia z opłat w pierwszym roku studiów na wybranym kierunku w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Opiekunem konkursu w Zespole Szkół Rolniczych jest p. Bogusława Lech.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

 

 miniatura     miniatura

Joomla templates by a4joomla