miniatura

Dziś, po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy, dobiegła końca nauka w Zespole Szkół Rolniczych w Cudzynowicach. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się na sali gimnastycznej.

 

Zebranych uczniów i nauczycieli powitał dyrektor szkoły - pan Jacek Nowak, który dokonał podsumowania mijających miesięcy. Podkreślił on, że to szczególnie udany rok dla szkoły, a to za sprawą wysokich wyników uzyskiwanych przez uczniów w olimpiadach i konkursach, zagranicznych praktyk odbytych w Grecji oraz podpisanych dwóch projektów unijnych, dzięki którym placówka od września zapewni jeszcze lepsze warunki nauczania. Dyrektor zaznaczył, że starania grona pedagogicznego przynoszą konkretne rezultaty i dają perspektywy rozwijania swoich zainteresowań młodzieży, a wyjazdy zagraniczne i doposażenie pracowni uatrakcyjni proces nauczania.

Uczniowie ZSR w Cudzynowicach zostali nagrodzeni przez swoich wychowawców i nauczycieli za uzyskanie świadectw z wyróżnieniem, udział w olimpiadach i konkursach na szczeblu ogólnopolskim, sukcesy sportowe i zaangażowanie w działalność artystyczną. Na zakończenie dyrektor pogratulował wszystkim uczniom zdobytych wyników i życzył udanego, bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.

 

 

Joomla templates by a4joomla