miniatura

Młodzież Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach z ogromnym entuzjazmem przywitała nowy rok szkolny 2017/2018. Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce na sali gimnastycznej, gdzie wszystkich obecnych powitał dyrektor szkoły - pan Jacek Nowak. Na początku przemówienia zwrócił się on do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w Technikum Ekonomicznym, Informatycznym, Budowlanym, Agrobiznesu oraz Usług Fryzjerskich.

 

 Dyrektor podkreślił, że to szczególny rok w historii szkoły. Już wkrótce ZSR Cudzynowice zmieni swoją nazwę na Zespół Szkół Rolniczych i Techniczno – Ekonomicznych, co będzie odpowiadało obecnym kierunkom kształcenia. Imponująco zapowiada się kalendarz planowanych uroczystości. Wśród nich przewidziana jest organizacja etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych dla 4 województw: małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Ponadto jesienią 2018 roku obchodzone będzie 60- lecie szkoły i Zjazd Absolwentów. Z każdym rokiem placówka prężnie się rozwija, uatrakcyjnia kierunki kształcenia i podnosi poziom nauczania. Po raz kolejny uczniowie tej szkoły mają możliwość odbycia praktyk zawodowych za granicą. Dotychczas klasy Agrobiznesu i Ekonomika poznały rynek pracy i kulturę Grecji, a obecnie szansę wyjazdu maja klasy: Technikum Informatycznego, Agrobiznesu i Ekonomicznego. Kończąc swoją wypowiedź dyrektor życzył nauczycielom i uczniom wielu sukcesów i owocnej współpracy.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla