miniatura

22 grudnia, w przeddzień udania się na świąteczny wypoczynek, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach stworzyli niezwykłą atmosferę, przenosząc nas w magiczny i niezwykły czas rodzinnych spotkań.

 

Od samego rana w gmachu szkoły unosiły się zapachy ciast i świątecznych potraw, a z sal, w których uczniowie spotkali się wraz ze swoimi wychowawcami, dobiegały odgłosy kolęd i składanych sobie życzeń. Oprócz tradycyjnego opłatka nie zabrakło tam barszczu z uszkami lub krokietami, pierogów z kapustą czy ryb.

Podczas wspólnego spotkania na sali gimnastycznej młodzież z naszej szkoły obejrzała Jasełka, nad przygotowaniem, których czuwały p. Katarzyna Bienias i p. Wioleta Fryt. W programie słowno muzycznym udział wzięli: Barbara Sendek, Jakub Pszczoła, Kinga skowron, Angelika Biel, Anna Nawrot, Klaudia Ochęduszka, Hubert Ciołak, Dominik Gaweł, Adrian Pietrzyk, Aleksandra Ochęduszka, Nikandra Kądziela, Julia Oracz, Aleksandra Włosowicz, Klaudia Kubeczko, Karolina Kwiecień, Damian Gudowski. W przygotowaniach uczestniczyli również Arkadiusz Gudowski i Paweł Purchla.

Po przedstawieniu odbył się VII Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W tym roku w jury zasiedli p. dyrektor Andrzej Kowalik, p. Anna Zawrzykraj, p. Agnieszka Jackiewicz, p. Edyta Tomal oraz p. Robert Kokosza. Uczniowie biorący udział w konkursie byli doskonale przygotowani. Zadbali o perfekcyjne wykonanie, scenografię i kostiumy.

W tegorocznej edycji konkursu aż 7 klas otrzymało nagrody, zajmując odpowiednio miejsca:

I miejce: klasy IV TE oraz II TI/AGR

II miejsce: klasa I TI/TB

III miejsce: klasy I TE oraz I AGR/TUF

Wyróżnienia: klasy II TE/TUF oraz II TUiSEO/TB

Dziękujemy za wspólne kolędowanie i zapraszamy za rok.

 

Joomla templates by a4joomla