miniatura

Studniówka z Oskarami w Cudzynowicach, czyli ... niezapomniany wieczór w Hollywood! Na czerwonym dywanie i w blasku fleszy bawili się maturzyści Zespołu Szkół Rolniczych. Sobotni bal był spełnieniem marzeń o wielkim świecie gwiazd filmowych.

 

Starannie wykonana dekoracja przeniosła gości do Hollywood. W centrum stała ogromna złocista statuła Oscara. Na ścianach widniały portrety gwiazd takich jak: Marilyn Monroe, Marlon Brando czy Elvis Presley. W wystroju dominowała czerń i złoto, które dodawało uroku oraz elegancji.

Zaproszenie na bal przyjęli przedstawiciele władz samorządowych: starosta Jan Nowak, wicestarosta Michał Bucki i przewodniczący Rady Powiatu Marek Augustyn. Panowie złożyli maturzystom życzenia i wręczyli specjalny prezent w postaci długopisów na szczęście.

W sobotę symboliczne 100 dni do matury odliczały klasy: IV TE - wychowawczyni Beata Szmigiel, IV TI/AGR - wychowawczyni Małgorzata Milka oraz IV TUiSEO/TUF - wychowawczyni Ewelina Zębala - Zając. Nie zabrakło także gorących podziękowań, pięknych kwiatów oraz jak nakazuje tradycja - dostojnego poloneza, którego przygotowali maturzyści pod czujnym okiem pani Małgorzaty Pozłótka. Wieczór uświetniło wręczenie Oscarów przyznanych nauczycielom w piętnastu różnych kategoriach i specjalny pokaz tańca przygotowany przez maturzystów.

A potem - tylko zabawa! Szalenstwo na parkiecie trwało do białego rana, a przez cały czas przygrywał zespół Reflex Dance, w składzie którego znajduje się jeden z uczniów naszej szkoły - Krystian Więcek.

Joomla templates by a4joomla