Nasi szkolni filmowcy zostali zaproszeni na Galę finałową Konkursu Filmowego „MÓJ ZAWÓD – MOJA PRZYSZŁOŚĆ”, która odbyła się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Konkurs został zorganizowany przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Świętokrzyskiego we współpracy: ze Specjalną Strefą Ekonomiczną „Starachowice” S.A., Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON), Targami Kielce oraz TVP3 Kielce.

Wiktor Noszczyk i Jakub Ostrowski znaleźli się w grupie 71 uczniów z całego województwa świętokrzyskiego, którym wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Uczniom w wyjeździe do Kielc towarzyszyła pani Małgorzata Milka zastępująca opiekuna Szkolnego Klubu Filmowego – panią Sylwię Psicę.