miniatura

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wreszcie wyczekiwany czas odpoczynku - upragnione wakacje!

 

22 czerwca 2018r. zakończylismy oficjalnie rok szkolny 2017/2018. Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej. Spotkanie tradycyjnie rozpoczął dyrektor szkoły - pan Jacek Nowak. Na wstępie odczytał on życzenia Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia roku szkolnego.

Następnie dyrektor dokonał podsumowania pracy dydaktyczno - wychowawczej. Podkreślił, że to był dobry rok, obfitujący w liczne wydarzenia i uroczystości, także o randze ogólnopolskiej. Pan dyrektor podziękował uczniom za zaangażowanie w życie szkoły oraz nauczycielom za wytrwałość, kreatywność i podejmowanie nowych inicjatyw. W dalszej części zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce oraz w sposób szczególny pracowali na rzecz szkoły.

Na zakończenie dyrektor złożył zebranym życzenia udanych wakacji, przypominając o należytym bezpieczeństwie i oczekując wszystkich we wrześniu.

 

Joomla templates by a4joomla