erasmus min

Wyniki rekrutacji w ramach projektu „Rynek pracy bez tajemnic” o numerze 2019-1-PL01-KA102-062669 współfinansowanego w ramach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

zakonczenie min

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy, dobiegł końca kolejny rok szkolny. Uroczyste zakończenie odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie uczniów i nauczycieli powitał dyrektor szkoły - pan Jacek Nowak, który dokonał podsumowania mijających miesięcy.

erasmus min

Miło nam ogłosić, że złożony w lutym projekt „Rynek pracy bez tajemnic” został zaakceptowany do realizacji w ramach programu Erasmus+, sektor Szkolenie i Kształcenie Zawodowe.

hospicjum min

Wolontariusze klubu ,,Pomocna Dłoń’’ pod p. Małgorzaty Milki przeprowadzili na terenie 3 parafii: Miłosierdzia Bożego w Kazimierzy Wielkiej, św. Bartłomieja w Stradowie oraz św. Małgorzaty w Gorzkowie zbiórkę pieniężną na wykończenie hospicjum w Busku Zdroju. Młodzież uzbierała ponad 2000 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.