2018/2019

Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach informuje, że w dniach 18-24 kwietnia 2019r. praca szkoły będzie odbywać się zgodnie z obowiązującym planem pracy. Zajęcia lekcyjne przeprowadzone zostaną zgodnie z obowiązującym tygodniowym planem zajęć.

Proszę o śledzenie ewentualnych dalszych informacji na stronie internetowej.

Jacek Nowak

protest strajk na www

Dyrektor ZSR informuje, iż na podstawie dokumentów przedstawionych przez ZNP Zarząd Oddziału w Kazimierzy Wielkiej od dnia 8 kwietnia 2019r. do odwołania będzie trwała akcja strajkowa nauczycieli i pracowników oświaty w naszej szkole. W tym czasie mogą wystąpić pewne utrudnienia. Dyrektor na bieżąco będzie informował rodziców uczniów o podejmowanych decyzjach i działaniach.

czy warto pomaga

Wolontariuszki z SKW "Pomocna Dłoń" przeprowadziły 27.03 zajęcia z mieszkańcami internatu ZPSWR w Cudzynowicach. Warsztaty pod hasłem "Czy warto pomagać innym?" koordynowały panie Małgorzata Milka i Wioleta Fryt. Dziękujemy wolontariuszkom za zaangażowanie, a naszym sąsiadom za wspólnie spędzone popołudnie.

kreat

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego - panie: Beata Szmigiel i Iwona Widłak - zorganizowały w miniony wtorek warsztaty dla przedstawicieli samorządów klasowych naszej szkoły.

wycieczka1

Z okazji drugiego dnia wiosny - 22 marca, pani Małgorzata Milka wraz z panem Robertem Kokoszą zorganizowali wycieczkę integracyjną klas pierwszych.