stypendium

Uczennica klasy IV TE - Angelika Biel odebrała z rąk świętokrzyskiego wicekuratora oświaty - pani Katarzyny Nowackiej Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy !

069B0373 resize

1 lutego 2019 roku czwartoklasiści z Zespołu Szkół Rolniczych z Cudzynowic bawili się na balu studniówkowym w lokalu ”Monika” w pobliżu Działoszyc. Po raz pierwszy w historii szkoły zorganizowano tę uroczystość poza budynkiem szkolnym. Uczniowie prowadzący część oficjalną: Julia Jamróz, Barbara Sendek i Jakub Pszczoła decyzję taką porównali do misji Apolla 11.

dyplom

Uczennice klasy IV Technikum Ekonomicznego  - Angelika Biel i Barbara Sendek otrzymały wyróżnienie w zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo Menedżerskich. Opiekunem dziewcząt była pani Ewelina Zębala - Zając. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

21 grudnia, w przeddzień udania się na świąteczny wypoczynek, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach stworzyli niezwykłą atmosferę, przenosząc nas w magiczny i niezwykły czas rodzinnych spotkań.