dzien otwarty

Po ulewnych deszczach, przyszedł czas na słoneczną pogodę, która towarzyszyła nam podczas Dnia Otwartego. We wtorek 4 czerwca szkołę odwiedziło ponad 420 uczniów z gimnazjów i szkół podstawowych z Kazimierzy W., Cieszków, Skalbmierza, Topoli, Wielgusa, Czyżowic, Opatowca, Bejsc, Sokoliny, Krzczonowa, Czarnocina, Kamieńczyc, Dzierążni oraz Cudzynowic.

dzie dziecka

W poniedziałek 3 czerwca zapraszamy wszystkich do sali Samorządu Uczniowskiego, gdzie będzie czekała na Was słodka niespodzianka.

Informacja

Informujemy, że nowy termin Dnia Otwartego w naszej szkole został wyznaczony na 4 czerwca 2019r. (wtorek).

Zapraszamy!

Informacja

Informujemy, że w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi Dzień Otwarty w naszej szkole zostaje odwołany. Wkrótce podamy do publicznej wiadomości nowo wyznaczonym termin. W związku z podjętą decyzją zajęcia edukacyjne dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych będą odbywać się normalnym trybem.

UK min

14 maja 2019 roku w ZSR w Cudzynowicach odbył się konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej pod nazwą Unijny Krąg. W tym roku konkurs przeprowadzono po raz XIII. Zmagania obejmowały dwa etapy.