miniatura

Członkowie Szkolnego Klubu Filmowego uczestniczyli 16 października w wycieczce do Krakowa. Program obejmował: warsztaty filmowe w Krakowskim Forum Kultury, Muzeum Lotnictwa Polskiego, seans „Ostatni z Nielicznych…” w Kinie „Lotnik” oraz seans w Cinema City w Galerii Kazimierz

 

Przygotowując się do trzeciej edycji Olimpiady z Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej siedem osób z klas: I TI, I TUiSEO, II TI oraz III TUF pod opieką pani Sylwii Psicy wzięło udział w warsztatach filmowych zorganizowanych w Krakowskim Forum Kultury. Na uczestników czekał quiz z wiedzy o filmie, analiza porównawcza dramatu Szekspira i adaptacji filmowej oraz interpretacja wybranych plakatów filmowych. Pozostali członkowie Szkolnego Klubu Filmowego z klas I TI, III TUF oraz III TI pod opieką pani Magdaleny Chabros zwiedzili Muzeum Lotnictwa Polskiego i obejrzeli film „Ostatni z Nielicznych…” w Kinie „Lotnik”.

Na zakończenie wycieczki edukacyjno-integracyjnej młodzież obejrzała filmy z aktualnego repertuaru kina Cinema City w Galerii Kazimierz – według uznania: „Serce nie sługa” w reż. Filipa Zylbera lub „Johnny English. Nokaut” w reż. Davida Kerra.

 

 

Joomla templates by a4joomla