miniatura

We wtorek 30 października odbyło się w naszej szkole spotkanie zatytułowane „Polskie kino międzywojenne na tle kina światowego”, które poprowadziła pani Sylwia Psica – opiekun SzKF. Działanie to jest częścią realizowanego przez ZSR w Cudzynowicach programu „Godność, Wolność, Niepodległość” sfinansowanego ze środków MEN w ramach Programu NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

 

Z zagadnieniami specyfiki polskiego kina lat 20. i 30. XX wieku w kontekście kina światowego zapoznali się członkowie SzKF przygotowujący się do Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, a także uczniowie klas I TE, II TI/TB, II TAgr. Grono pedagogiczne podczas spotkania reprezentowali: pan dyrektor Andrzej Kowalik, pani Iwona Janowska, pani Anna Adamczyk oraz pani Małgorzata Milka. Oprawę techniczną uroczystości przygotowali Kacper Zajma, Jakub Wesołowski, Krystian Więcek i Krystian Leks.

Wkrótce planowane są kolejne spotkania z kinem międzywojennym, na które serdecznie zapraszam.

 

 

Joomla templates by a4joomla