miniatura

Młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w dwudniowej wycieczce do Żywca. Program wyjazdu obejmował zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec, pobyt nad Jeziorem Żywieckim i warsztaty fryzjerskie.

 

Pierwszym punktem wyprawy było zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec, gdzie uczestnicy wyjazdu zapoznali się z historią tego miejsca, a także ciekawostkami dotyczącymi produkcji, pakowania oraz spożycia piwa

Po interesującej lekcji historii, grupa udała się nad Jezioro Żywieckie, a następnie do centrum miasta, aby zobaczyć zamek i najstarsze działające kino w Europie – Kino Janosik (a w nim film „Planeta Singli 2”) oraz posilić się we włoskiej pizzerii.

W drodze powrotnej, 30 listopada, zainteresowani poznali nowinki z dziedziny fryzjerstwa, podczas spotkania zorganizowanego przez kierownika wycieczki – p. Grzegorza Ganderę, po którym wszyscy udali się na świąteczne zakupy do jednej z krakowskich galerii handlowych. Na koniec wszyscy zgodnie zapewnili, że wezmą udział w następnej wycieczce. Dokąd? O tym na razie sza… ;)

 

 

Joomla templates by a4joomla