miniatura

W sobotę, 8 grudnia, odbył się  w Kazimierskim Ośrodku Kultury - w ramach XV Jubileuszowego Przeglądu Twórczości Jacka Kaczmarskiego – Konkurs Piosenki. Naszą szkołę reprezentował „głos numer jeden”, czyli  Aneta Gołębiowska - uczennica kl. III Technikum Ekonomicznego. Zdjęcia z konkursu dzięki uprzejmości państwa Pilarskich.

 

W Konkursie Piosenki wzięło udział 12 uczniów ze szkół z terenu powiatu kazimierskiego i pińczowskiego. Młodzi wykonawcy zaprezentowali kultowe utwory legendarnego „Barda Solidarności”, a wśród nich chociażby: „Mury”, „Kantyczkę z lotu ptaka” czy „Bal u Pana Boga”. Aneta pięknie zaśpiewała, przy akompaniamencie p. Górskiego, piosenkę „Rozbite oddziały” i zajęła II miejsce. Wieczorem odbył się Konkurs Finałowy z udziałem laureatów i zaproszonych gości, podczas którego uczennica naszej szkoły otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Starosty Kazimierskiego oraz organizatorów Przeglądu. Cieszymy się razem z jej opiekunem - p. A. Adamczyk i życzymy kolejnych sukcesów na estradzie.

 

 

Joomla templates by a4joomla