miniatura

21 grudnia, w przeddzień udania się na świąteczny wypoczynek, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach stworzyli niezwykłą atmosferę, przenosząc nas w magiczny i niezwykły czas rodzinnych spotkań.

 

Od samego rana w gmachu szkoły unosiły się zapachy ciast i świątecznych potraw, a z sal, w których uczniowie spotkali się wraz ze swoimi wychowawcami, dobiegały odgłosy kolęd i składanych sobie życzeń. Oprócz tradycyjnego opłatka nie zabrakło tam barszczu z uszkami lub krokietami, pierogów z kapustą czy ryb.

Podczas wspólnego spotkania na sali gimnastycznej młodzież obejrzała Jasełka, nad przygotowaniem, których czuwała p. Katarzyna Bienias. Program wzbogaciły w tym roku kolędy śpiewane przez zespoły klasowe w ramach VIII edycji Szkolnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach.

 

 

Joomla templates by a4joomla