erasmus min

Miło nam ogłosić, że złożony w lutym projekt „Rynek pracy bez tajemnic” został zaakceptowany do realizacji w ramach programu Erasmus+, sektor Szkolenie i Kształcenie Zawodowe.

 

W ramach projektu zorganizowane zostaną dwie mobilności zawodowe uczniów naszej szkoły, którzy odbędą 80-godzinne praktyki zawodowe, zgodne z programem ustalonym wraz z partnerem – Olympus Education Services. Jest to już drugi realizowany projekt we współpracy z tą doświadczoną grecką firmą.

W ramach projektu do Grecji wyjadą uczniowie kształcący się w zawodach: Technik Usług Fryzjerskich, Technik Budownictwa, Technik Agrobiznesu, Technik Informatyk oraz Technik Ekonomista, którzy swoje umiejętności będą rozwijać w uznanych i doświadczonych przedsiębiorstwach pracujących w dziedzinach zgodnych z kierunkami kształcenia. Pierwszy wyjazd odbędzie się między 11 a 22 listopada 2019 roku. Rekrutacja rozpocznie się wkrótce. Wtedy też, za pośrednictwem strony internetowej, a także spotkania w szkole, podane zostanie więcej informacji. W razie potrzeby, proszę kontaktować się z Koordynatorem Projektu, Panią Joanną Porębską-Szolc.

Joomla templates by a4joomla