zakonczenie min

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy, dobiegł końca kolejny rok szkolny. Uroczyste zakończenie odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie uczniów i nauczycieli powitał dyrektor szkoły - pan Jacek Nowak, który dokonał podsumowania mijających miesięcy.

 

 

Nie obyło się bez pochwał i gratulacji. Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach zostali nagrodzeni przez swoich wychowawców i nauczycieli za uzyskanie świadectw z wyróżnieniem, stuprocentową frekwencję, zaangażowanie w życie klasy i szkoły, całoroczną działalność w Szkolnym Klubie Wolontariatu "Pomocna Dłoń" oraz pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Z rąk przedstawiciela Państwowej Inspekcji Pracy - pana Stanisława Golmento, nasza tegoroczna maturzystka - Barbara Sendek odebrała Stypendium Rektora Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach na rok akademicki 2019/2020. Stypendium to zostało ufundowane w ramach programu „Kultura bezpieczeństwa” – promocja zagadnień ochrony pracy wśród uczniów i studentów, w ramach którego nasza uczennica uczestniczyła w etapie centralnym ogólnopolskiego konkursu "Poznaj swoje Prawa w Pracy".

Na zakończenie dyrektor pogratulował wszystkim uczniom zdobytych wyników i życzył udanego, bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.

Joomla templates by a4joomla