IMG 20190927 152615 931

Sukces naszych ekonomistów, z trzech drużyn zgłoszonych do konkursu Super Start up 2019 dwie drużyny znalazły się w ścisłym finale i obydwie odniosły sukces.

 

Organizatorem konkursu było Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku Kamiennej. Konkurencja polegała na stworzeniu innowacyjnego pomysłu na biznes.

I miejsce zajął zespół Domek 60+ w składzie: Kamila Witek, Klaudia Ochenduszko, Nikola Wojas. Dziewczyny wymyśliły, że ich sposobem na biznes będzie utworzeniu urokliwego miejsca dla osób w wieku emerytalnym, które będą mogły w tym miejscu mieszkać, pracować i odpoczywać.

III miejsce w konkursie zajął zespół Eko-box w składzie Nikola Piwowarczyk, Natalia Wojtasik i Karolina Tytko, z pomysłem jadalnych opakowań wyprodukowanych z makulatury.

Uczennice otrzymały cenne nagrody finansowe za pierwsze miejsce 1000 zł, a za trzecie 300zł, oprócz tego nagrody rzeczowe od sponsorów: firmowe plecaki, powerbanki i kosze słodyczy od firmy Wawel. Uczennice zaprezentowały swoje projekty na Międzynarodowym Forum w Skarżysku Kamiennej w dniu 27 września. Pomysły wzbudziły duże zainteresowanie swoją oryginalnością. Opiekunem zespołów była P. Beata Szmigiel. Gratulujemy zwycięzcom.

Joomla templates by a4joomla