wycieczka 3010

W dniu 30 października 2019 roku klasy I AGR/BUD oraz I TE/TUF wraz z opiekunami – wychowawczyniami: p. Anną Zawrzykraj i p. Anną Adamczyk oraz p. Wioletą Fryt udały się na wycieczkę integracyjną do Krakowa.

 

Pobyt w nowej szkole i chęć bliższego poznania się, skłoniły młodzież dwóch klas pierwszych do wspólnego wyjazdu. Uczniowie wybrali „coś dla ciała i dla ducha”. Najpierw wcielili się oni w role wytrawnych krytyków filmowych, którzy mieli możliwość obejrzenia w Cinema City dramatu psychologicznego „Joker” oraz filmu fantasy „Czarownica 2”. Gwiazdorska obsada, zapierające dech w piersiach efekty specjalne a także wymowna muzyka stały się tematem długich i ciekawych  rozmów wśród młodzieży.

Po uczcie kulturalnej przyszedł czas na aktywność fizyczną. W dalszej części wyjazdu dla uczniów klas pierwszych przewidziany był pobyt w GOjump MEGApark Trampolin. To właśnie tutaj mogli oni poskakać na poziomych i skośnych trampolinach, zagrać w zbijaka czy zmierzyć się z zawieszonymi w powietrzu przeszkodami. Podczas aktywnego wypoczynku młodzież dała upust swoim emocjom, dobrze się bawiła i – co najważniejsze- zacieśniła wspólne relacje. Wszyscy uczestnicy zgodnie uznali wyjazd za udany i planują już kolejny.

Joomla templates by a4joomla