olimpiada min

We wtorek 26 listopada uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w etapie szkolnym IV edycji Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Tym razem temat przewodni olimpiady brzmiał „Kino to (też) biznes”, a chęć uczestnictwa w niej zgłosiła rekordowa liczba 943 osób z 239 szkół.

 

W naszej szkole najlepszy wynik osiągnął Gabriel Łakomy z klasy II TI. Do pozostałych uczestników należeli: Piotr Pomykalski, Weronika Drewno, Maria Adamczyk, Krystian Buras, Bartłomiej Jajeśniak, Jakub Brzeszcz, Magdalena Żarnowiecka, Katarzyna Wojtasik, Nikola Kasiak, Krystian Bil, Gabriel Baran oraz Michał Gorgoń. Opiekunem merytorycznym uczestników była p. Sylwia Psica, funkcję przewodniczącego I etapu olimpiady pełnił p. dyrektor Andrzej Kowalik, zaś do pozostałych członków komisji należeli: Wioleta Fryt, Anna Adamczyk oraz Robert Kokosza.

Joomla templates by a4joomla