waw

Kacper Zajma, uczeń klasy IV TI, został laureatem I Ogólnopolskiego Konkursu pod hasłem „Moja Wizja Zero”, będąc jedynym przedstawicielem z województwa świętokrzyskiego. Na uroczystą Galę Finałową, w środę 27 listopada, do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie, udał się wspólnie z p. Sylwią Psicą – opiekunem SzKF oraz p. dyrektorem Andrzejem Kowalikiem.

 

Konkurs „Moja Wizja Zero - Strategia Prewencji w Rolnictwie" został zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego jako element międzynarodowej strategii prewencji „Vision Zero”, której głównym celem jest wyeliminowanie wypadków przy pracy i chorób zawodowych pracowników. Adresowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów szkół wyższych, w szczególności o profilu rolniczym. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu krótkiego, maksymalnie 2-minutowego filmu na temat co najmniej jednej z 7 Złotych Zasad „Wizji Zero”. Spośród zakwalifikowanych 60 filmów nagrody przyznano 7 młodym reżyserom, a do wyróżnionych należał Kacper Zajma.  W jego spocie informacyjnym zagrali: Łukasz Nocoń – uczeń klasy IV TI oraz Piotr Mazurkiewicz – uczeń klasy IV TAgr.

 

Joomla templates by a4joomla