fryzjerskie szkolenie

W dniu 8 grudnia 2019r. uczennice klas I, II i III Technikum Usług Fryzjerskich Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach wzięły udział w Szkoleniu Fryzjerskim MAESTRO del COLORE.

 

Szkoleniowiec Kamil Turchan  wprowadził dziewczyny w świat profesjonalnego fryzjerstwa, pokazując najnowsze trendy i zgłębiając wiedzę na temat koloryzacji. Zaprezentował on także nową usługę regeneracji rdzenia włosa.

Nasze dzielne uczennice: Gabriela Stępczyk, Natalia Jarząbek i Paulina Grudzień sprostały wyzwaniom i stały się modelkami, godnie reprezentując szkołę. Dziewczyny zmieniły swój wizerunek poprzez koloryzację i zyskały nowy wygląd.

Razem z uczennicami w szkoleniu udział wzięły pani Anna Zawrzykraj oraz pani Sylwia Psuj - nauczyciele przedmiotów zawodowych.

Joomla templates by a4joomla