Logo

Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie rekrutacji do projektu „Rynek pracy bez tajemnic”, w ramach którego 48 uczniów pod opieką pięciu nauczycieli wyjedzie do Grecji na dwutygodniowe praktyki zawodowe, obejmujące 80-godzinny wymiar pracy, w uznanych greckich przedsiębiorstwach. Mobilność odbędzie się między 20 kwietnia a 1 maja (do tego należy dodać dwa dni podróży). Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania można znaleźć w rozwinięciu artykułu.

 

Niniejsza rekrutacja obejmuje uczniów kształcących się w zawodach: Technik Informatyk (18 osób), Technik Agrobiznesu (15 osób) oraz Technik Budownictwa (15 osób). Wszelkie potrzebne informacje znajdują się w Regulaminie Rekrutacji. Uczniowie są zobowiązani do złożenia wypełnionego formularza rekrutacyjnego do Koordynator Projektu Pani Joanny Porębskiej-Szolc. Wszelkie potrzebne dokumenty można znaleźć w sekretariacie szkoły lub poniżej w formie załączników.

Poza złożeniem formularza rekrutacyjnego każdy z uczestników jest proszony o wypełnienie formularza online, który można odnaleźć pod tym linkiem:

Technik Informatyk:  https://docs.google.com/forms/d/1GRlaJ_t0VyVSmwEEYjxY0LSVPRjM-IcgzKdt17rl_XY/edit

Technik Budownictwa:  https://docs.google.com/forms/d/1tTuePLnCWRUcrk9k9z5qS-eirPRqp66rtCAC8Wxr6Fw/viewform?edit_requested=true

Technik Agrobiznesu:  https://docs.google.com/forms/d/1kSvqqC8WrjcBigbykhWfkAy_zQSR9c8Ns6QXju-c0kw/viewform?edit_requested=true

 

Regulamin Rekrutacji:

27.12.2019 – początek przyjmowania formularzy zgłoszeniowych

14.01.2020 – posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej i ogłoszenie wyników

14.01.2020 -17.01.2020 – procedura odwoławcza od wyników Komisji Rekrutacyjnej

17.01.2020 – ostateczne zatwierdzenie wyników rekrutacji

 

Załączniki do pobrania:

Formularz rekrutacji TAGR

Formularz rekrutacji TB

Formularz rekrutacji TI

Regulamin rekrutacji

Joomla templates by a4joomla