koniec roku

To już jest koniec … za nami kolejny rok szkolny, ale jakże inny od poprzednich. Kiedy we wrześniu rozpoczynaliśmy naukę, nikt z nas nie przypuszczał, że epidemia koronawirusa utrudni znacząco pracę. Od marca nie mogliśmy spotkać się bezpośrednio w murach naszej szkoły, zamieniliśmy tradycyjną lekcję na tę w wersji online.

 

Choć na co dzień komunikujemy się za pomocą Internetu, to bardzo brakuje nam spotkań „twarzą w twarz”. Również dzisiaj, kiedy odbieramy świadectwa, postępujemy ściśle według zasad sanitarnych, które nadają odmiennego charakteru uroczystości zakończenia roku.

Dziękujemy naszym uczniom i rodzicom za mijający rok szkolny, a zwłaszcza za współpracę w czasie pandemii. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie we wrześniu, ale już w budynku naszej szkoły.

Joomla templates by a4joomla