komunikat

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie
w związku z nałożeniem obostrzeń żółtej strefy związanych z pandemią Covid - 19, od poniedziałku 19 października 2020r. rozpoczynamy naukę w trybie hybrydowym. Oznacza to, że co najmniej połowa uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach będzie miała zajęcia stacjonarnie w szkole, a pozostali zdalnie. Wszystkie zajęcia będą odbywać się zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

 

Decyzją Dyrektora w dniach 19 – 23 października 2020r. nauczanie na odległość będzie prowadzone we wszystkich klasach pierwszych i trzecich. Klasy drugie i czwarte w tym czasie uczęszczają na zajęcia w trybie stacjonarnym w placówce.

W dniach 26 – 30 października 2020r. nauką zdalną będą objęte klasy drugie. Na zajęcia w szkole wracają wówczas klasy pierwsze i trzecie.

Uczniowie klas maturalnych do końca października odbywają naukę wyłącznie w trybie stacjonarnym, co wynika z obowiązku odpowiedniego przygotowania młodzieży do egzaminów zewnętrznych.

Jednocześnie informujemy, że szczegóły dotyczące nauczania zdalnego zostały przesłane uczniom naszej szkoły i ich rodzicom za pośrednictwem modułu wiadomości systemu Librus Synergia.

 

Joomla templates by a4joomla