back to school 2628013 640

Jak co roku - 1 września -  w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022, z którego wszyscy bardzo się cieszymy. Czas nauki zdalnej i ograniczenia wynikające z zagrożenia Covid – 19 sprawiły, że z wielkim entuzjazmem powróciliśmy do szkoły. 

 

Klasy starsze udały się na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych, zaś uczniowie klas pierwszych zostali powitani przez pana dyrektora Jacka Nowaka oraz panią wicedyrektor Wioletę Fryt na sali gimnastycznej. Zwracając się do młodzieży klas ósmych, pan dyrektor pogratulował jej wyboru szkoły i zapewnił o możliwości rozwijania swoich zainteresowań i pasji w Zespole Szkół Rolniczych w Cudzynowicach. 

Nowy rok szkolny przyniósł zmiany w naszej szkole. Po wielu latach pracy, na zasłużoną emeryturę udał się pan Andrzej Kowalik - nauczyciel przedmiotów informatycznych i wicedyrektor. Od teraz funkcję wicedyrektora będzie pełnić pani Wioleta Fryt – nauczyciel matematyki. Na stanowisko dyrektora został powołany – już po raz czwarty – pan Jacek Nowak, który będzie sprawował tę funkcję do 2025 roku.

Rok szkolny 2021/2022 możemy uznać za rozpoczęty! Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom administracji życzy wielu sukcesów, satysfakcji i radości z każdego dnia wspólnie spędzonego w szkole!

Joomla templates by a4joomla