lubowanie min

W tym roku szkolnym ze względu na czas pandemii ślubowanie i otrzęsiny klas pierwszych w naszej szkole miały okrojony charakter. Na początku uroczystości uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając rzetelnie wypełniać swoje szkolne obowiązki. Następnie głos zabrała Pani wicedyrektor Wioleta Fryt, która oficjalnie powitała pierwszoklasistów i wręczyła wychowawcom klas certyfikaty potwierdzające przyjęcie pierwszaków w poczet uczniów. 

 

Po części oficjalnej pierwszoklasiści zostali zaproszeni na boisko szkolne,  gdzie wzięli udział w zabawach integracyjnych przygotowanych przez Pana Łukasza Gądzika. Uczniowie musieli wykazać się w próbie siły, zręczności i dokładności. Rywalizacja i zabawy wzbudziły w nich mnóstwo pozytywnej energii i emocji.  Na koniec wraz z wychowawczyniami usiedli przy ognisku, gdzie piekli kiełbaski, śpiewali piosenki przy akompaniamencie gitary jednej z uczennic klasy pierwszej oraz opowiadali pierwsze wrażenia z pobytu w szkole.

Naszym młodszym koleżankom i kolegom, którzy oficjalnie stali się częścią szkolnej społeczności życzymy samych sukcesów i niezapomnianych chwil w Zespole Szkół Rolniczych.

Joomla templates by a4joomla