Talent days

12 października młodzież z klasy IV Technikum Ekonomicznego uczestniczyła w targach pracy i praktyk „Absolvent Talent Days”. To największe wydarzenie karierowe w Polsce, które cechuje uniwersalność i profesjonalizm. 

 

Dzięki szerokiej ofercie warsztatów oraz pracodawców na targach każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczniowi mogli skorzystać z profesjonalnych konsultacji w zakresie sporządzenia idealnego  CV, wykonać profesjonalne zdjęcie według formalnych standardów, sprawdzić Job Wall z setkami ofert pracy. 

AC/DC to nie tylko nazwa australijskiej kapeli rockowej. Kto chciał dowiedzieć się jak w najlepszy sposób przygotować się do udziału w sesji Assessment Center, standardowej rozmowy rekrutacyjnej lub rozmowy video uczestniczył w wykładzie  „AC/DC how to rock recruiters?”. Chętnych nie brakowało. Uczniowie klasy IV dzięki udziałowi w warsztatach zdobyli niezbędną wiedzę i narzędzia z obszaru rekrutacji

Bezcenne okazały się bezpośrednie rozmowy z wystawcami. Spotkania te pozwoliły młodzieży poznać wymagania i oczekiwania pracodawców stawiane wobec poszukiwanych pracowników oraz nawiązać kontakt z pracodawcą, który z pewnością zaowocuje w niedalekiej przyszłości.

Joomla templates by a4joomla