Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chcemy zmieniać otaczającą na rzeczywistość. To niektóre z powodów dołączenia przez uczniów klasy I technikum ekonomicznego do zespołu Zwolnionych z teorii. Uczymy się przede wszystkim przez praktykę i zdobywanie nowych doświadczeń, dlatego chcemy zdobywać nowe umiejętności realizując projekty społeczne. Projekty te zmieniają w realny sposób świat na lepsze. Uczniowie pierwszej klasy zrealizują trzy projekty społeczne, dzięki czemu każdy z nich otrzyma międzynarodowy certyfikat z zarządzania wydany przez Project Management Institute ATP, honorowany na wielu uczelniach w Unii Europejskiej.

Pierwszy projekt – Jesteśmy tacy sami polegał będzie na nagraniu spotu reklamowego poruszającego tematykę tolerancji i akceptacji.

Drugi projekt – Mój przyjaciel zwierzak to kampania kierująca uwagę wszystkich na los bezdomnych zwierząt.

Ostatni projekt z kategorii zadanie będzie polegał na modernizacji szkolnego miejsca spotkań uczniów podczas przerw.

Wszystkie projekty wymagają dużego zaangażowania, poświecenia własnego czasu, zdobycia partnerów oraz sponsorów. Mamy nadzieje, że damy dobry przykład, a w przyszłości dołączą do nas kolejni  uczniowie i razem zmienimy nasze otoczenie. Wkrótce zobaczycie jak.

Joomla templates by a4joomla