miniatura

Uczniowie z ZSR w Cudzynowicach najlepsi na maturze spośród absolwentów techników

 

Tegoroczny egzamin maturalny okazał się trudnym „krokiem w dorosłość” dla wielu młodych Polaków – w kraju zdało go tylko 54% uczniów, którzy ukończyli technikum. Dlatego tym bardziej gratulujemy absolwentom naszej szkoły mogącym poszczycić się 68% zdawalnością. Wynik ten o kilkanaście procent przewyższa średnią krajową dla techników, a także jest o kilkadziesiąt procent wyższy od wyników techników innych szkół z powiatu kazimierskiego, miechowskiego i pińczowskiego.

Szczegółowe informacje na temat wyników egzaminów maturalnych można przeczytać w następującym dokumencie okręgowej komisji egzaminacyjnej.

Jednocześnie przypominamy, że osoby uprawnione do zdawania egzaminu poprawkowego najpóźniej do piątku 4 lipca muszą złożyć u Dyrektora szkoły oświadczenie o chęci przystąpienia do egzaminu (druki można uzyskać w szkole).

Egzaminy poprawkowe przeprowadzone będą w następujących terminach:

  • egzaminy pisemne: 26 sierpnia 2014 r. (wtorek), początek godz. 9.00
  • egzaminy ustne: 25 – 29 sierpnia 2014 r.
Joomla templates by a4joomla