W dniu 12.06.2015 r. odbyła się uroczysta gala rozdania nagród na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Nie zabrakło na niej naszych uczniów. Na uroczystość został zaproszony uczeń klasy II TI – Łukasz Jackiewicz wraz z opiekunem – panią Wioletą Fryt.

Dnia 02.06.2015 r. odbył się finał powiatowy II Turnieju Matematycznego. Konkurs został przeprowadzony w ramach Sieci Współpracy matematyków szkół ponadgimnazjalnych powiatu buskiego i kazimierskiego.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Happeningu podsumowującym 2 lata projektu Edukacja Zawodowa w Praktyce. Celem tego projektu było podniesienie efektywności szkolnictwa zawodowego a uczniowie uczestniczyli w praktykach zawodowych i stażach. Imprezie towarzyszyły warsztaty tematyczne, konkursy, prezentacja stoisk na zakończenie koncert zespołu Mafia.

W dniu 17 czerwca uczniowie klasy III technikum agrobiznesu odbyli zajęcia z przetwórstwa spożywczego w Browarze Żywiec.

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach oraz Punkt Pośrednictwa Pracy OHP W Kazimierzy Wielkiej zapraszają młodzież i dorosłych na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się dnia 28 maja 2015r. w godz. 11:00 - 13:00.