Po Wt Cz Pi So Ni

Okr璕owa Komisja Egzaminacyjna W υdzi

Kuratorium O鈍iaty w Kielcach

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ - KIELCE

Internetowy informator dla kandydat闚 na studia

Programowanie

Go軼i online: 4

U篡tkownik闚 online: 0

ㄠcznie u篡tkownik闚: 15
Najnowszy u篡tkownik: Ekonomisci1
Nazwa u篡tkownika

Has這

Nie mo瞠sz si zalogowa?
Popro o nowe has這
Unikatowych IP
Unikatowych wizyt IP:
Tw鎩 adres IP:
54.227.159.165
Gosci online: 4
Teraz na stronie:
nie ma obecnie na stronie administrator闚

Zarejestrowanych: 15
Ostatni zarejestrowany: Ekonomisci1

U篡tkownicy dzis: 540
U篡tkownicy online: 4
Rekord max online: 43
Max. na dzie: 12057
U篡tkownik闚 wczoraj: 1398
U篡tkownik闚 w miesiacu: 20013
Ca趾owicie u篡tkownik闚: 1177474

Ostatnie 24h:

ZSR w Cudzynowicach w gronie najlepszych szk馧 w Polsce!

ZSR w gronie najlepszych szk馧 w Polsce!

Wed逝g Rankingu Szk馧 Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015, kt鏎y po raz siedemnasty zosta opublikowany przez Fundacj Edukacyjn Perspektywy, nasza szko豉 znalaz豉 si w gronie najlepszych technik闚 w kraju! G堯wnym kryterium rankingowym by造 wyniki maturalne z przedmiot闚 obowi您kowych i dodatkowych, wyniki egzamin闚 zawodowych oraz sukcesy szko造 wolimpiadach przedmiotowych. ZSR w Cudzynowicach zajmuje 3 miejsce w鈔鏚 najlepszych technik闚 w wojew鏚ztwie 鈍i皻okrzyskim, uzyskuj帷 wten spos鏏 Znak Jako軼i i tytu „Br您owej Szko造 2015”.

Jednocze郾ie, pod wzgl璠em uzyskanych sukces闚 w olimpiadach ikonkursach, nasza szko豉 zdoby豉 110 miejsce spo鈔鏚 lice闚 i technik闚 zca貫j Polski. To ogromny sukces, poniewa ZSR w Cudzynowicach jest jedyn plac闚k w powiatach: kazimierskim, buskim, pi鎍zowskim i proszowickim, kt鏎a znalaz豉 si w Rankingu Szk馧 Olimpijskich 2015. Jeste鄉y dumni ztakiego wyniku, kt鏎y jest wsp鏊nym osi庵ni璚iem uczni闚 i nauczycieli naszej szko造!

Link do strony: „Ranking Technik闚 2015”:

Link do strony: „ Ranking Szk馧 Olimpijskich 2015”:

Spotkania z Lud幟i z Pasj

Spotkanie z ultramarato鎍zykiem – Panem Jackiem ζbudzkim

W ramach cyklu: „Spotkania z Lud幟i z Pasj”

Dzisiaj (11 grudnia 2014 roku) uczniowie naszej szko造 wzi瘭i udzia w spotkaniu z Jackiem ζbudzkim – 鈍iatowej s豉wy ultramarato鎍zykiem. Pan ζbudzki w latach szkolnych mieszka w Kazimierzy Wielkiej i ju w闚czas interesowa si sportem. Edukacja, obowi您ki rodzinne i zawodowe sprawi造 jednak, 瞠 dopiero w wieku dojrza造m m鏬 w pe軟i po鈍i璚i si swojej pasji. Wrodzony talent, si豉 charakteru i regularny trening sprawi造, 瞠 obecnie jest on jednym z nielicznych os鏏, kt鏎ym uda這 si zdoby „koron biegow”, czyli pokona wszystkie najtrudniejsze trasy biegowe na 鈍iecie. Pomimo tak wielu sukces闚 Pan ζbudzki nadal intensywnie trenuje i ju w lutym planuje startowa w kolejnych zawodach. Dzi瘯uj帷 za po鈍i璚ony czas i ciekaw rozmow 篡czmy Mu „szerokiej drogi” w dalszych ultramaratonach.

Organizator spotkania: Sylwia Psica

oraz m這dzie bior帷a udzia w spotkaniu

Spotkania z "Lud幟i z Pasj"

W czwartek - 11 grudnia - o godz. 1200 w sali nr 13 odb璠zie si spotkanie

z Jackiem ζbudzkim

- ultramarato鎍zykiem z Sandomierza, kt鏎y jako jeden z nielicznych os鏏 na 鈍iecie zdoby „koron biegow”, czyli pokona wszystkie najtrudniejsze trasy biegowe na 鈍iecie.

Images: jacek_Labudzki.jpg

Osoby zainteresowane udzia貫m w spotkaniu prosz o zg豉szanie si (sala 107) – najp騧niej do 鈔ody – 10 grudnia. Jednocze郾ie nale篡 pami皻a, 瞠 wymagana jest zgoda na uczestnictwo w spotkaniu nauczyciela ucz帷ego w czwartek na 5 i 6 godzinie lekcyjnej.

Organizator spotkania - Sylwia Psica

Strategie osobistego sukcesu

„Strategie osobistego sukcesu…”

M這dzie na WSEPiNM w Kielcach

Dnia 26 listopada 2014r. uczniowie klasy I i II Technikum Ekonomicznego uczestniczyli w zaj璚iach edukacyjnych z zakresu przedsi瑿iorczo軼i w Wy窺zej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych

w Kielcach. Seminaria dotyczy造 nast瘼uj帷ej tematyki:

„ Od zera do milionera – jak zarobi pierwszy milion i nie zbankrutowa”;

„ Strategie osobistego sukcesu”.

Powy窺ze zaj璚ia mia造 na celu uatrakcyjnienie i urozmaicenie procesu nauczania i wychowania oraz zach璚enie i zaanga穎wanie uczni闚 w tw鏎cze uczestnictwo w procesie uczenia si.

Krew

Dnia 17 listopada odb璠zie si Akcja Krwiodawstwa organizowana wsp鏊nie ze Szpitalem w Kazimierzy Wielkiej i Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.

Zapraszamy absolwent闚 oraz wszystkich ch皻nych do wsp鏊nej akcji oddawanie krwi odb璠zie si w Szpitalu w Kazimierzy Wielkiej od 9.00 do 12.00 .
OTK W ZESPOLE SZK茛 ROLNICZYCH W CUDZYNOWICACH

W dniach 20-26.10.2014r. w Zespole Szk馧 Rolniczych w Cudzynowicach odby si V I Og鏊nopolski Tydzie Kariery.

OTK to inicjatywa Stowarzyszenia Doradc闚 Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej po鈍i璚ona promowaniu poradnictwa zawodowego i wspieraniu dzia豉 na rzecz rozwoju i kariery. OTK jest przeznaczone dla ka盥ego i w ka盥ym wieku. Do wsp馧pracy zapraszane s wszystkie osoby, podmioty, plac闚ki i instytucje 鈍iadcz帷e us逝gi profesjonalnego informowania, doradzania, wspomagania ka盥ej decyzji buduj帷ej edukacj i karier, na ka盥ym etapie 篡cia. Patronat nad przedsi瞝zi璚iem sprawuj: Minister Pracy i Polityki Spo貫cznej oraz Minister Edukacji Narodowej. Tegoroczne obchody OTK odbywa造 si pod has貫m „ Jak zaprzyja幡i si z rynkiem pracy?”

news: otk2015.jpg

Szkolny Klub Filmowy
Images: wycieczka 10.2014.jpg
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, 瞠 Technikum w ZS Rolniczych w Cudzynowicach jest w鈔鏚 300 najlepszych technik闚 w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szk馧 Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przys逝guje mu tytu „Br您owej Szko造 2015”.
ZA ...

WAKACJE !!!!