28/11/2015
Nawigacja
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 15
· Najnowszy użytkownik: Ekonomisci1
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Unikatowych IP
Unikatowych wizyt IP:
84359
Twój adres IP:
54.226.32.234
Statystyki
Gosci online: 1
Teraz na stronie:
nie ma obecnie na stronie administratorów


Zarejestrowanych: 15
Ostatni zarejestrowany: Ekonomisci1

Użytkownicy dzis: 521
Użytkownicy online: 1
Rekord max online: 43
Max. na dzień: 12057
Użytkowników wczoraj: 1349
Użytkowników w miesiacu: 35402
Całkowicie użytkowników: 1737768

Ostatnie 24h:
Święto Niepodległości

10 listopada obchodziliśmy uroczyście Święto Niepodległości. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, w trakcie którego 20-osobowa grupa młodzieży przedstawiła widowisko „Dla Niepodległej…”. Młodzi wykonawcy, przygotowani pod kierunkiem nauczycielki historii pani Barbary Klimczyk oraz polonistki pani Ewy Więcław, poruszyli do głębi swoim występem zgromadzonych na sali widzów. Nagrodzono ich długimi i gromkimi brawami. Grupa młodzieży tym samym występem uświetniła 11 listopada obchody Narodowego Święta Niepodległości w Kazimierskim Ośrodku Kultury, godnie reprezentując Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach. Widzowie wychodzili ze spektaklu ze łzami wzruszenia w oczach. Młodym wykonawcom gratulowali występu pan starosta Jan Nowak, pan burmistrz Adam Bodzioch oraz obecny na gali minister Andrzej Halicki.

news: SN2015.jpg

Ślubowanie uczniów klas pierwszych
...

news: SKP15.jpg
Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku w naszej szkole, obchody Dnia Edukacji Narodowej miały uroczysty charakter. Rozpoczęły się one od części artystycznej, w której uczniowie pod opieką p. prof. A. Adamczyk i p. prof. S. Psicy zaprezentowali program słowno- muzyczny „Edukacja jest podróżą”. Młodzież, w pełnym refleksji przedstawieniu ukazała, jak na przestrzeni wieków zmieniał się wizerunek nauczyciela i jego rola społeczna. Niejednokrotnie był on dla swoich uczniów przewodnikiem, który zabierał ich w podróż po tajnikach wiedzy, innym zaś razem rozbudzał ciekawość świata i wspierał w pokonywaniu trudności.  Miłym akcentem, kończącym program, były życzenia i kwiaty przekazane przez młodzież ZSR Cudzynowice dla swoich nauczycieli i wychowawców. Po części artystycznej, dyrektor szkoły- pan Jacek Nowak, podziękował za pracę nauczycielom, nagradzając wyróżniających się spośród grona pedagogicznego.

Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe

8 stopni powyżej zera, siąpiący deszcz, gęste chmury, które nie wróżyły niczego dobrego... Jeśli coś miało się zmienić to tylko na gorsze... Szczęśliwie się nie zmieniło. W tej nieprzyjemnej aurze nasi uczniowie mogli przeżywać jednak dość przyjemne chwile. Były czasy gdy mówiono "Chwała gladiatorom". Dziś nasi uczniowie jako jedyni przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych nie bacząc na przeciwności stawili się na stadionie by reprezentować naszą szkołę i walczyć o tytuł najlepszego przełajowca. Drużynowo wśród szkół średnich byliśmy bezkonkurencyjni :) Indywidualnie najlepszy okazał się Sebastian Banaś, oraz Madzia Bazan.
Wśród chłopców kolejno na mecie meldowali się Wojtek Ochendóżka, Adam Paczkowski, Przemek Fakowski, Grzegorz Gałęziowski i kontuzjowany Dominik Pawlik.
Gratulacje dla zwycięzców i chwała dla wszystkich ! Pokazaliście hart ducha i ambicję, których innym brakło. BRAWO !!!


news: MB.jpg
Sztafetowe biegi przełajowe

Mistrzostwa powiatu kazimierskiego w Sztafetowych biegach przełajowych.

 


Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach na zawodach powiatowych reprezentowały drużyny chłopców oraz dziewcząt. Oba zespoły zajęły I miejsce :). GRATULACJE !!!

news: 2015przelaje.jpg

II Rajd Rowerowy ZSR
news: rajd2015.jpg
XVIII Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe

XVIII Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS im. Zdzisława Stawiarza

Kolejny sukces naszych uczniów !!!

W zawodach, w których we wszystkich kategoriach udział wzięło ponad 400 osób doskonale wypadli nasi reprezentacji. W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych zajęliśmy 3 miejsce. Indywidualnie wśród kobiet najlepiej wypadła Magda Bazan zajmując 4 miejsce. Wśród mężczyzn najlepszy wynik uzyskał Sebastian Banaś- 7 miejsce a w Top10 znalazł się jeszcze Adam Paczkowski.

Naszą szkołę reprezentowali:

- Magda Bazan,

- Dominika Gołębiowska,

- Sebastian Banaś,

- Adam Paczkowski,

- Wojtek Pawlik,

- Marcel Nowak,

- Dominik Pawlik,

- Grzegorz Gałęziowski,

- Przemek Fakowski.

 

Gratulujemy osiągniętego rezultatu !!!

news: P_T_2015.jpg

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum w ZS Rolniczych w Cudzynowicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2015”.
Zegar
Licznik
ZA ...

KONIEC ROKU SZKOLNEGO
Losowe media
Losowe zdjęcie
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
";
Ostatnie zdjęcia

dscf2910

dscf2914

dscf2916

dscf2917

dscf2918

dscf2920

dscf2921

dscf2923

dscf2924

dscf2925
2,071,649 Unikalnych wizyt Iceberg by Harly