Po Wt Cz Pi So Ni

Okr璕owa Komisja Egzaminacyjna W υdzi

Kuratorium O鈍iaty w Kielcach

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ - KIELCE

Internetowy informator dla kandydat闚 na studia

Programowanie

Go軼i online: 3

U篡tkownik闚 online: 0

ㄠcznie u篡tkownik闚: 15
Najnowszy u篡tkownik: Ekonomisci1
Nazwa u篡tkownika

Has這

Nie mo瞠sz si zalogowa?
Popro o nowe has這
Unikatowych IP
Unikatowych wizyt IP:
Tw鎩 adres IP:
54.147.47.239
Gosci online: 3
Teraz na stronie:
nie ma obecnie na stronie administrator闚

Zarejestrowanych: 15
Ostatni zarejestrowany: Ekonomisci1

U篡tkownicy dzis: 1663
U篡tkownicy online: 3
Rekord max online: 43
Max. na dzie: 12057
U篡tkownik闚 wczoraj: 8787
U篡tkownik闚 w miesiacu: 16071
Ca趾owicie u篡tkownik闚: 1595770

Ostatnie 24h:

Narodowe Czytanie 2015
Images: NarodoweCzytanie2015.jpg
Zobaczy Matematyk

„Zobaczy Matematyk”

W dn. 12.06.2015 r. odby豉 si uroczysta gala rozdania nagr鏚 na Akademii G鏎niczo – Hutniczej w Krakowie. Nie zabrak這 na niej naszych uczni闚. Na uroczysto嗆 zosta zaproszony ucze klasy II TI – ㄆkasz Jackiewicz wraz z opiekunem – pani Wiolet Fryt.
ㄆkasz Jackiewicz zaj掖 II miejsce w og鏊nopolskim konkursie „Zobaczy Matematyk”. Jak ju wcze郾iej wspominali鄉y, celem konkursu jest propagowanie matematyki za pomoc szeroko dost瘼nych narz璠zi komputerowych. Zadaniem uczestnik闚 konkursu by這 przygotowanie w strony w j瞛yku HTML z u篡ciem animacji typu gif, z wykorzystaniem powszechnie dost瘼nego oprogramowania niekomercyjnego.
Tematem pracy musia豉 by wizualizacja zagadnienia zwi您anego z matematyk, przedstawiona w atrakcyjny spos鏏, u豉twiaj帷y zrozumienie prezentowanych tre軼i dzi瘯i wykorzystaniu 鈔odk闚 technicznych.
Jeste鄉y dumni z ucznia klasy II Technikum Informatycznego. Gratulujemy i 篡czymy dalszych sukces闚

Turnieju Matematycznego

02.06.2015 r. odby si fina powiatowy
II Turnieju Matematycznego
Konkurs zosta przeprowadzony w ramach Sieci Wsp馧pracy matematyk闚 szk馧 ponadgimnazjalnych powiatu buskiego i kazimierskiego. Z zadaniami zmierzyli si uczniowie kt鏎zy realizuj rozszerzony program nauczania matematyki, z podzia貫m na dwie grupy : I – uczniowie klas matematyczno – fizycznych lice闚 og鏊nokszta販帷ych, II – uczniowie pozosta造ch klas, w kt鏎ych matematyka nauczana jest w zakresie rozszerzonym, w tym uczniowie klas technikalnych. Ponadto ka盥a grupa podzielona by豉 na dwa koszyki, w zale積o軼i od zakresu obowi您uj帷ego materia逝.
W finale nasz szko喚 reprezentowali: Paulina Mystek, Hubert Zys, ㄆkasz Jackiewicz, Jaros豉w Spyrka, Klaudia Sambur, Magdalena Kmiecik. Natalia Kope, Katarzyna Le郾iewska oraz Mateusz Cie郵a.
Wyr騜nienia otrzymali Katarzyna Le郾iewska (kl III TE) oraz ㄆkasz Jackiewicz (kl II TI)
Zwyci瞛c闚 do konkursu przygotowywa豉 pani W. Fryt.
Gratulujemy i 篡czymy kolejnych sukces闚 w zmaganiach z matematyk.

Happeningu podsumowuj帷ym 2 lata projektu Edukacja Zawodowa w Praktyce

Uczniowie naszej szko造 wzi瘭i udzia w Happeningu podsumowuj帷ym 2 lata projektu Edukacja Zawodowa w Praktyce. Celem tego projektu by這 podniesienie efektywno軼i szkolnictwa zawodowego a uczniowie uczestniczyli w praktykach zawodowych i sta瘸ch. Imprezie towarzyszy造 warsztaty tematyczne, konkursy, prezentacja stoisk na zako鎍zenie koncert zespo逝 Mafia.

Wycieczka szkolna

W dniu 17 czerwca uczniowie klasy III technikum agrobiznesu odbyli zaj璚ia z przetw鏎stwa spo篡wczego w Browarze 砰wiec. Uczniowie zwiedzili r闚nie Muzeum Browaru, w kt鏎ym przenie郵i si w czasy Galicyjskie b璠帷e pocz徠kiem funkcjonowania browaru a nast瘼nie przez kolejne okresy poznawali histori zak豉du. G堯wnym celem wycieczki by這 zapoznanie uczni闚 z procesem produkcji a tak瞠 funkcjonowaniem maszyn i urz康ze wykorzystywanych w przetw鏎stwie spo篡wczym. Przed powrotem do domu pe軟i wra瞠 odpocz瘭i nad Jeziorem 砰wieckim.

news: zywiec.jpg

Ogie i woda
news: ogien.jpg
Turniej wiedzy i umiej皻no軼i
news: D01.jpg
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, 瞠 Technikum w ZS Rolniczych w Cudzynowicach jest w鈔鏚 300 najlepszych technik闚 w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szk馧 Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przys逝guje mu tytu „Br您owej Szko造 2015”.
ZA ...

NOWY ROK SZKOLNY