Po Wt śr Cz Pi So Ni

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna W Łodzi

Kuratorium Oświaty w Kielcach

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ - KIELCE

Internetowy informator dla kandydatów na studia

Programowanie

Łącznie użytkowników: 15
Najnowszy użytkownik: Ekonomisci1

Nie możesz się zalogować?
Unikatowych IP
Unikatowych wizyt IP:
Twój adres IP:
54.242.72.36
Gosci online: 1
Teraz na stronie:
nie ma obecnie na stronie administratorów

Zarejestrowanych: 15
Ostatni zarejestrowany: Ekonomisci1

Użytkownicy dzis: 67
Użytkownicy online: 1
Rekord max online: 43
Max. na dzień: 12057
Użytkowników wczoraj: 2892
Użytkowników w miesiacu: 72328
Całkowicie użytkowników: 1510345

Ostatnie 24h:

Zobaczyć Matematykę

„Zobaczyć Matematykę”

W dn. 12.06.2015 r. odbyła się uroczysta gala rozdania nagród na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Nie zabrakło na niej naszych uczniów.  Na uroczystość został zaproszony uczeń klasy II TI – Łukasz Jackiewicz wraz z opiekunem – panią Wioletą Fryt.
Łukasz Jackiewicz zajął II miejsce w ogólnopolski konkursie „Zobaczyć Matematykę”. Jak już wcześniej wspominaliśmy, celem konkursu  jest propagowanie matematyki za pomocą szeroko dostępnych narzędzi komputerowych. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie w strony w języku HTML z użyciem animacji typu gif, z wykorzystaniem powszechnie dostępnego oprogramowania niekomercyjnego.
Tematem pracy musiała być wizualizacja zagadnienia związanego z matematyką, przedstawiona w atrakcyjny sposób, ułatwiający zrozumienie prezentowanych treści dzięki wykorzystaniu środków technicznych.
Jesteśmy dumni z ucznia klasy II Technikum Informatycznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Turnieju Matematycznego

02.06.2015 r. odbył się finał powiatowy
II Turnieju Matematycznego
Konkurs został przeprowadzony w ramach Sieci Współpracy matematyków szkół ponadgimnazjalnych powiatu buskiego i kazimierskiego. Z zadaniami zmierzyli się uczniowie którzy realizują rozszerzony program nauczania matematyki, z podziałem na dwie grupy : I – uczniowie klas matematyczno – fizycznych liceów ogólnokształcących, II – uczniowie pozostałych klas, w których matematyka nauczana jest w zakresie rozszerzonym, w tym uczniowie klas technikalnych. Ponadto każda grupa podzielona była na dwa koszyki, w zależności od zakresu obowiązującego materiału.
W finale naszą szkołę reprezentowali:  Paulina Mystek, Hubert Zys, Łukasz Jackiewicz, Jarosław Spyrka, Klaudia Sambur, Magdalena Kmiecik. Natalia Kopeć, Katarzyna Leśniewska oraz Mateusz Cieśla.
Wyróżnienia  otrzymali Katarzyna Leśniewska (kl III TE) oraz Łukasz Jackiewicz (kl II TI)
Zwycięzców do konkursu przygotowywała pani W. Fryt.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w zmaganiach z matematyką.

Happeningu podsumowującym 2 lata projektu Edukacja Zawodowa w Praktyce

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Happeningu podsumowującym 2 lata projektu Edukacja Zawodowa w Praktyce. Celem tego projektu było podniesienie efektywności szkolnictwa zawodowego a uczniowie uczestniczyli w praktykach zawodowych i stażach. Imprezie towarzyszyły warsztaty tematyczne, konkursy, prezentacja stoisk na zakończenie koncert zespołu Mafia.

Wycieczka szkolna

W dniu 17 czerwca uczniowie klasy III technikum agrobiznesu odbyli zajęcia z przetwórstwa spożywczego w Browarze Żywiec. Uczniowie zwiedzili również Muzeum Browaru, w którym przenieśli się w czasy Galicyjskie będące początkiem funkcjonowania browaru a następnie przez kolejne okresy poznawali historię zakładu. Głównym celem wycieczki było zapoznanie uczniów z procesem produkcji a także funkcjonowaniem maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przetwórstwie spożywczym. Przed powrotem do domu pełni wrażeń odpoczęli nad Jeziorem Żywieckim.

news: zywiec.jpg

Ogień i woda
news: ogien.jpg
Turniej wiedzy i umiejętności
news: D01.jpg
Dzień otwarty
news: DO2015.jpg
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum w ZS Rolniczych w Cudzynowicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2015”.
ZA ...

NOWY ROK SZKOLNY