Nawigacja
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Polecane strony
E-learning - INTERAKTYWNE CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ

SZKOLNY KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna W Łodzi

Kuratorium Oświaty w Kielcach

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ - KIELCE

Internetowy informator dla kandydatów na studia

Programowanie

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 15
Najnowszy użytkownik: Ekonomisci1
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Unikatowych IP
Unikatowych wizyt IP:
79970
Twój adres IP:
54.89.91.165
Statystyki
Gosci online: 2
Teraz na stronie:
nie ma obecnie na stronie administratorów


Zarejestrowanych: 15
Ostatni zarejestrowany: Ekonomisci1

Użytkownicy dzis: 2382
Użytkownicy online: 2
Rekord max online: 43
Max. na dzień: 12057
Użytkowników wczoraj: 1797
Użytkowników w miesiacu: 7943
Całkowicie użytkowników: 1301199

Ostatnie 24h:
























Uroczystość podsumowania projektu i oddania odwiertu

W dniu 21.04.2015r. w naszej szkole dokonano podsumowania projektu „Podnoszenie efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej na terenie powiatu kazimierskiego i powiatu kieleckiego”, dzięki któremu w Zespole Szkół Rolniczych w Cudzynowicach zainstalowano niskotemperaturowy system ogrzewania pompami ciepła, wykorzystującymi wodę geotermalną z odwiertu do głębokości 750 metrów wspomaganą ogniwami fotowoltaicznymi.

Projekt ten ma również szczególne znaczenie dla powiatu kazimierskiego z uwagi na odkrycie źródeł wód termalnych i leczniczych, które stwarzają nowe możliwości dla  rozwoju regionu.

Wśród licznie zgromadzonych gości byli obecni m.in.: poseł Romuald Garczewski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - p. Adam Jarubas, Świętokrzyski Kurator Oświaty - p. Małgorzata Muzoł, Starosta Kazimierski - p. Jan Nowak, Wicestarosta Powiatu Kazimierskiego - p. Michał Bucki, przedstawiciel konsorcjum „Globeco” z Krakowa oraz Śląskiego Towarzystwa Wiertniczego „Dalbis”, wykonawca prac wiertniczych i instalacyjnych - p. Adam Nowak, Naczelnik Wydziału do spraw Uzdrowisk w Ministerstwie Zdrowia w Warszawie - p. Włodzimierz Śliwiński, pracownik Państwowego Instytutu Geologicznego oddziału świętokrzyskiego - p.  dr Beata Wiktorowicz, prorektor Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach - p. prof. dr hab. inż. Bogdan Antoszewski, pracownik Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie -  p. dr hab. inż. Jarosław Knaga.

Uroczystość podsumowania projektu i przekazania ukończonego odwiertu uświetnił występ młodzieży z naszej szkoły, która zaprezentowała program artystyczny p.t.: „Słowiańska potęga ognia i wody”. Dziękujemy uczniom z klas: I TE,  I TUISEO, II AGR, II TI, III TE oraz IV TI za zaangażowanie w przygotowanie części artystycznej.

Dyrekcja i nauczyciele ZSR w Cudzynowicach

Images: Odwierty.jpg


Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
news: zakonczenie2015m.jpg
60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje rejonowe

Images: Recytacja2015 J.P..jpeg.jpeg Images: Recytacja2015 D.CH..jpeg

Test Wiedzy o Unii Europejskiej.

W dniu 27 marca w naszej szkole został przeprowadzony test Wiedzy o Unii Europejskiej. Celem konkursu było rozpowszechnianie wśród uczniów tematyki unijnej. Pytania obejmowały szeroki zakres od historii integracji, instytucji unijnych, wspólnej waluty na roli Polski kończąc. W konkursie zwyciężyła Patrycja Gocyk, drugie miejsce należało do Aleksandry Bober a trzecie do Aleksandry Kity. Zwycięzcom gratulujemy nagród i zapraszamy wszystkich za rok.

Unijny Krąg 2015
27 marca 2015 roku w ZSR w Cudzynowicach odbył się konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej pod nazwą Unijny Krąg . Konkurs został przygotowany przez Panie: Małgorzatę Pozłótko i Beatę Szmigiel. Tematyka konkursu dotyczyła Anglii jako jednego z członków Unii Europejskiej. Zmagania uczniów obejmowały dwa etapy...

news: UK15.jpg
Turniej

W dn.19.03.2015r. zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego konkursu „Zobaczyć Matematykę”, według których Łukasz Jackiewicz zajął II miejsce.

Link.: http://www.zobaczycmatematyke.pl/index.php/regulamin/8-aktualnosci/17-lista-laureatow-vii-edycji-konkursu

Wcześniej prezentowaliśmy jego pracę konkursową na stronie ZSR Cudzynowice. Jesteśmy dumni z ucznia naszej szkoły, który będąc dopiero w klasie drugiej, potrafił wykorzystać w sposób praktyczny wiedzę zdobytą w Technikum Informatycznym.

Jego praca została doceniona przez komisję konkursową, w skład której weszli profesorowie uczelni wyższych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich umiejętności matematyczno – informatycznych.

My, dzieci z dworca ZOO

10 marca br. niemal 90 osób z naszej szkoły – z klas pierwszych i drugich - udało się do Kazimierskiego Ośrodka Kultury by wziąć udział w przedstawieniu „My, dzieci z dworca ZOO” przygotowanym przez Teatr Profilaktyczny ALERT z Wrocławia. Spektakl ten to autentyczna i wstrząsająca opowieść o nastoletniej narkomance, której koleje losu udowadniają, jak cienka jest granica pomiędzy zabawą a tragedią. Początkowa radość z akceptacji przez znajomych i z możliwości ucieczki przed problemami dnia codziennego przeradzają się w skrajne uzależnienie, które niszczy organizm i życie młodej dziewczyny. Scenariusz spektaklu powstał na podstawie książki o tym samym tytule. Historia Christaine Felscherinow wydarzyła się naprawdę, a o jej dalszych losach – po 35 latach od przedstawionych wydarzeń - możemy przeczytać w najnowszej książce pt. „Życie mimo wszystko”.


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum w ZS Rolniczych w Cudzynowicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2015”.
Zegar
Licznik
ZA ...

WAKACJE !!!!
Losowe media
Losowe zdjęcie
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
";
Ostatnie zdjęcia

dsc07069

dsc07070

dsc07071

dsc07072

dsc07073

dsc07074

dsc07076

dsc07082

dsc07083

dsc07084