•  Szanowni Rodzice

Na Rok Szkolny  2023/2024 Rada Rodziców Naszej Szkoły wybrała ofertę grupowego ubezpieczenia uczniów  od następstw nieszczęsliwych wypadków (NNW) w TUZ (Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa). Wybrany został wariant ubezpieczenia  za 40zł - numer polisy SZG 0001818. Ubezpieczenie działa 24/H  na całym świecie tj. w szkole i poza nią, na zajęciach sportowych i wakacyjnych wyjazdach .

Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje od 01.09.2023 do 31.08.2024 r.

Ubezpieczenie jest zawarte w formie grupowej opłacenie składki za wybrany wariant w terminie jest gwarancją ubezpieczenia.

"Zgłaszanie roszczeń z klauzuli dotyczącej zwrotu kosztów leczenia lub nabycia środków pomocniczych np.: stabilizatora – w celu udokumentowania poniesionych kosztów należy przedstawić fakturę imienną na dziecko (osoba fizyczna ma możliwość zamiany paragonu na fakturę w ciągu trzech miesięcy od daty wystawienia paragonu).

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr 22 327 60 60, adres e-mail bok@tuz.pl, link do zgłaszania roszczeń:

W celu ułatwienia Państwu współpracy z firmą ubezpieczeniową w razie zaistnienia zdarzenia wypadkowego oraz uniknięcia błędów przy zgłoszeniach szkód wynikających z  nieszczęśliwych wypadków, proszę o kontakt przed zgłoszeniem szkody.
        Pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 607 895 985 - Sylwia Stach-Rogal".

Wszystkie niezbędne załączniki możecie Państwo pobrać klikając w link poniżej.

Ogólne warunki ubezpieczenia

Tabela Norm Oceny Procentowej