• Szanowni Rodzice

Na Rok Szkolny  2024/2025 Rada Rodziców Naszej Szkoły wybrała ofertę grupowego ubezpieczenia uczniów  od następstw nieszczęsliwych wypadków (NNW) w Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group.

Wybrany został wariant ubezpieczenia  za 50zł - numer polisy 184/001091851. Ubezpieczenie działa 24/H  na całym świecie tj. w szkole i poza nią, na zajęciach sportowych i wakacyjnych wyjazdach.

Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje od 01.09.2024 do 31.08.2025 r.

Ubezpieczenie jest zawarte w formie grupowej, opłacenie składki za wybrany wariant w terminie jest gwarancją ubezpieczenia.

"Zgłaszanie roszczeń z klauzuli dotyczącej zwrotu kosztów leczenia lub nabycia środków pomocniczych np.: stabilizatora, kul – w celu udokumentowania poniesionych kosztów należy przedstawić fakturę imienną na dziecko (osoba fizyczna ma możliwość zamiany paragonu na fakturę w ciągu trzech miesięcy od daty wystawienia paragonu)".

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr 22 501 61 00, adres e-mail szkody@compensa.pl, link do zgłaszania roszczeń:

W celu ułatwienia Państwu współpracy z firmą ubezpieczeniową w razie zaistnienia zdarzenia wypadkowego i problemów przy zgłoszeniach szkód proszę o kontakt telefoniczny lub zapraszam do biura.

Pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 513 122 214

Ubezpieczenia od A do Z Agnieszka Fryt, ul. 1 Maja 19a, 28-500 Kazimierza Wielka

Wszystkie niezbędne załączniki możecie Państwo pobrać klikając w link poniżej:

1. Tabela oceny procentowej trwałego uszczerbku na zdrowiu

2. Ubezpieczenie NNW Szkolne