• Tradycyjnie wiosną Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach „świętował” Tydzień Ekonomisty. To
        wydarzenie, które każdego roku organizują nauczyciele przedmiotów ekonomicznych dla uczniów
        tego kierunku oraz uczniów klas ósmych szkół podstawowych.
        W minionym tygodniu, w ramach przedsięwzięcia, uczniowie technikum ekonomicznego przygotowali prezentacje multimedialne o tematyce związanej z lokalnym biznesem. Najlepiej oceniona i nagrodzona zosta

• To już tradycja, że w naszej szkole świętujemy Tydzień Ekonomisty. Jak każdego roku zapraszamy do udziału w zabawie wszystkie klasy technikum ekonomicznego z naszej szkoły oraz przedstawicieli klas ósmych szkół podstawowych. Zgodnie z harmonogramem, od poniedziałku 8 kwietnia do środy 10 kwietnia przewidziane są konkursy dla uczniów ZSR, a w czwartek (11 kweitnia) specjalne warsztaty i konkurs dla naszych gości.
      • Uczniowie klasy III na kierunku technik ekonomista odbywają praktykę zawodową. Nie jest to jednak zwyczajna praktyka, nasi ekonomiści odbywają ją w pięknej Grecji, gdzie naukę zawodu łączą z odkrywaniem tego pięknego kraju. Praktyki potrwają do 29 marca bieżącego roku. Opiekunem młodzieży jest pani Beata Szmigiel.
        • Wyjątkowy Dzień Dziecka w naszej szkole!

Już od samego rana na uczniów czekały same niespodzianki. Rozstrzygnięto konkurs na Kolorową klasę, zwyciężyła IV TO/TUF, której największa liczba uczniów ubrała się w tym dniu w kolorze białym. Klasa otrzymała od Pana dyrektora voucher zwalniający z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek w roku szkolnym 2023/2024. Konkurs na Najładniejszą gazetkę ścienną wygrała klasa II TE, która otrzymała bon na 150 zł, II miejsce klasa II TO z wygraną 100 zł a trzecie miejsce dla I TE z bonem na 50 zł. Samorząd Uczniowski zakupił dla wszystkich uczniów pyszne cukierki, którymi częstował od rana Cudzynek, maskotka naszej szkoły z przewodniczącą Karoliną Cichy. Na zakończenie tego dnia odbył się mecz piłki nożnej, uczniowie kontra kadra pedagogiczna, która została wzmocniona przez obecność Pana vice starosty Michała Buckiego. Mimo tak silnego wsparcia zwyciężyli uczniowie. Brawa dla wszystk

• Powiatowy Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka wolontariusze ZSR w Cudzynowicach wspierali Funkcję Dajemy Wybór na pikniku oferujący swoją pomoc w opiece nad dziećmi, przygotowaniu waty i przepysznej lemoniady. Jak zawsze na posterunku, gotowi do działania !

• Powiatowy Dzień Strażaka
        • Z wizytą w Hospicjum w Busku Zdroju

Dnia 30 maja 2023 roku absolwentki – wolontariuszki kierunku technikum usług fryzjerskich w Zespole Szkół Rolniczych w Cudzynowicach wraz z uczennicami klasy I technikum fryzjerstwa pod okiem pani Sylwii oraz opiekuna wolontariatu ponownie odwiedzili podopiecznych Buskiego Hospicjum.

• Majówka w Krakowie

22 maja klasa II technikum ekonomicznego wybrała się na majówkę do Krakowa wraz z opiekunkami P. Beata Szmigiel i P. Małgorzatą Muchą. Wyjazd rozpoczął seans filmowy strażnicy Galaktyki. To zdecydowanie smutna, lecz pouczająca historia o wartościach które obecnie są mało popularne zakończona happy endem. Następnie uczniowie udali się do wrotkarni o ciekawej nazwie Przewrotki. Tam spędzili dwie godziny na świetnej zabawie pod okiem instruktora. Po południu w świetnych humorach wszyscy wrócili do Cudzynowic.

• Majówka w Krakowie

Poniedziałek 29.04.2024