• Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

Dziś świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF.

Rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka przypada 20 listopada. Jako, ze ten dzień wypadł w tym roku w niedziele, nasza szkoła przyłączyła się do obchodów w poniedziałek.

Uczniowie z klasy I technikum ekonomicznego nagrali film przybliżający tematykę Konwencji i zachęcili wszystkich do włączenia się w akcję poprzez użycie niebieskiego koloru.

• Festiwal Hair&Beauty

W niedzielę, 20 listopada, uczennice klasy I i IV Technikum Usług Fryzjerskich wraz z opiekunem - p. Anną Zawrzykraj, uczestniczyły w wyjeździe do Katowic na Festiwal Hair&Beauty. Impreza zaskoczyła wszystkich innowacyjną formułą skupiającą branżę, dla której ważne jest podążanie za najnowszymi trudami. Można było zobaczyć najlepsze pokazy wielkich postaci nowoczesnego fryzjerstwa, uczestniczyć w wykładach i warsztatach dla fryzjerów, korzystać z porad edukatorów oraz zrobić zakupy w wystawowym pasażu z profesjonalnymi markami. Dziewczęta wróciły pełne wiedzy i pomysłów, co zaprocentuje przy wchodzeniu ich na rynek pracy.

• Festiwal Hair&Beauty
        • Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich

17 listopada 2022 roku w całej Polsce odbyły się eliminacje okręgowe VIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich. Tematem głównym tegorocznej edycji było „Funkcjonowanie gospodarki w dobie kryzysu energetycznego”. Zespół Szkół Rolniczych na zawodach okręgowych w Krakowie reprezentował uczeń klasy IV Technikum Ekonomicznego Patryk Banasik. Gratulujemy kwalifikacji do drugiego etapu i życzymy dalszych sukcesów!

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu 17 listopada, w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionych uczniów z województwa świętokrzyskiego znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły: Kamila Nawrot z klasy III TE oraz Patrycja Gaweł z klasy IV AGR/TB. Gratulujemy naszym stypendystkom.

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Wtorek 06.12.2022