• Zbiórka elektrośmieci

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

• Zbiórka elektrośmieci
        • Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

"O całość, wolność i niepodległość ojczyzny naszej" - pod takim hasłem z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas pierwszej i drugiej przygotowali program artystyczny.

Opowiadając o trudnych losach Polaków i recytując okolicznościowe wiersze przybliżyli słuchaczom historię narodu polskiego.

• Lekcja o Funduszach Europejskich

W ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich VII” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w specjalnie przygotowanych zajęciach.

Klasy: 1 technikum ekonomicznego oraz 2 technikum ekonomicznego zapoznały się dziś z tematyką Funduszy Europejskich, rozwoju lokalnego, Lokalnych Grup Działania a także budżetu obywatelskiego. Tematyka została przybliżona z wykorzystaniem otrzymanych materiałów - filmu, broszur, zadań oraz gry planszowej.

• Lekcja o Funduszach Europejskich

Wtorek 06.12.2022